DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

GE Healthcare Field Service Engineer Apprentice in Krakow, Poland

Job Description Summary

Job Description

Lokalizacja: Kraków i woj. Małopolskie

Jeśli:

  • jesteś studentką/studentem uczelni technicznej

  • masz „smykałkę” techniczną

  • interesuje Cię nowoczesna medycyna

to mamy dla Ciebie propozycję płatnej, rocznej praktyki, która pozwoli Ci poznać pracę Inżyniera Serwisu w jednej z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych firm z sektora sprzętu medycznego!

Jako Field Service Engineer Apprentice, będziesz wpierać doświadczonego Inżyniera Serwisu w przeglądach, naprawach i instalacjach u naszych Klientów. Dzięki tej pracy przyczyniamy się sukcesów w ratowaniu ludzkiego zdrowia i życia. Razem z nami poznasz wielu inspirujących ludzi, pasjonatów oraz leaderów w swojej dziedzinie na skalę Polski i Europy, którzy wybrali GE HealthCare jako partnera do osiągania wybitnych celów.

Zakres obowiązków:

  • Asystowanie przy instalacji i serwisie urządzeń medycznych najnowszej generacji firmy GE HealthCare z dziedzin diagnostyki obrazowej, ultrasonografii lub systemów klinicznych.

  • Praca w zgodzie z zasadami i procedurami GE Healthcare ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo.

  • Budowanie relacji z klientami oraz budowanie zaufania do siebie i swojej marki jako przyszłego inżyniera serwisu.

Nasze oczekiwania:

  • Status studenta na uczelni technicznej (preferowane kierunki: inżynieria biomedyczna, fizyka medyczna, mechatronika).

  • Plynna znajomość języka polskiego oraz komunikatywna znajomość angielskiego (języka branżowego nauczysz się w sie u nas w czasie praktyk).

  • Samodzielność oraz sumienność w podjętych zadaniach.

  • Dyspozycyjność uwzględniająca pracę wyjazdową poza województwo.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Co oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o umowę zlecenie,

  • Pełen zestaw szkoleń oraz indywidualne wsparcie na każdym etapie stażu,

  • Doświadczenie zawodowe w międzynarodowej korporacji o ponad 100letniej tradycji,

  • Pracę w prężnie rozwijającej się branży,

  • Poczucie misji i dumy w codziennej pracy,

  • Różnorodność w realizacji codziennych obowiązków/

Zainteresowany/a?

Zaaplikuj bezposrednio: https://careers.gehealthcare.com (rekrutacja zostanie otworzona w drugiej połowie marca/na początku kwietnia

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No