DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Corning Incorporated Staż w Dziale Planowania in Strykow, Poland

Staż w Dziale Planowania

  • Czekaj...

Data: 22 kwi 2024

Lokalizacja: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

Firma: Corning

S taż w Dziale Planowania

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Zapewnienie dostępności gotowych produktów zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów

  • Operacyjne wsparcie planistów produkcji przy analizie potrzeb materiałowych i zakupów operacyjnych

  • Samodzielne planowanie wydzielonego obszaru produkcyjnego

  • Poznanie i efektywne korzystanie z systemu SAP

  • Raportowanie i kontrola stanów magazynowych

  • Monitorowanie wskaźników KPI oraz ich interpretacja

  • Współpraca z innymi zespołami w firmie

  • Wykorzystanie wiedzy zdobytej podczas studiów w praktyce

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów magisterskich/inżynierskich (preferowane kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Logistyka)

  • Dobra znajomość języka angielskiego – praca w środowisku międzynarodowym

  • Rozwinięte zdolności analityczne

  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point)

  • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności

  • Doskonała organizacji pracy w dynamicznym środowisku

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz proaktywne podejście do powierzanych zadań

  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin przez okres 12 miesięcy

ZAPEWNIAMY :

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Czekaj...